הדרכה

הדרכה

קורסים והשתלמויות: משרדנו עורך קורסים בנושאי בטיחות וגהות תעסוקתית למשתלמים מתחום הביטוח ומתחומי התעשייה וענפי המשק השונים.
בטיחות אנוש הכשירה והדריכה במשך למעלה משנה יחידת סיכונים בקבוצת ביטוח גדולה וגם כיום מדריכה ומעבירה הרצאות בתחום לגופים שונים אחרים בענף.
לבטיחות אנוש ניתנה הסמכה ע”י מפקח העבודה הראשי, לקיים קורסים ולהסמיך נאמני בטיחות.
קיימנו מספר קורסים כאלה עבור חברות ותאגידים שונים.
ימי עיון: ניתנים לכלל הצבור או לקבוצות המזמינות יום עיון בנושא או בנושאים מוגדרים. מדובר במספר הרצאות הדנות בעניין מסוים והניתנות במהלך יום מרוכז.
במסגרת זו הועברו על ידינו הדרכות בנושאים רבים ומגוונים המוצגים כאן, כשגולת הכותרת היא הקמה וניהול של קורסים יחודיים של חוקרי ביטוח:

מחלות מקצוע (כללי)
חשיפה לחומרים כימיים
חשיפה לרעש
עבודות בניה – סיכונים אופייניים, אחריות ואחראים
נפילות וגורמי החלקה – ומניעתן
סיכוני אש ומניעת דליקות
טילטול משאות ופגיעות גב
תביעות אורחים בבתי מלון
חקירת תאונות ואירועים ע”י קבטים
הרצאות: ניתנות על ידינו במסגרת ימי עיון והשתלמויות הנערכות במסגרת פנים-מפעלית, בחברות ביטוח או בפורומים משפטיים. בשנים האחרונות, הוזמנו לתת הרצאות רבות בנושא מחלות מקצוע, בהיבט הכללי או בהתייחס להיבטים או מחלות ספציפיות. לאור ריבוי התביעות בתחום זה, קיים עניין רב בקרב אנשי מקצוע מהתעשייה, ענף הביטוח ואצל עורכי-הדין המטפלים בתביעות אלו – בהרחבת הידע המקצועי בכל הקשור לתחום.

הדרכה אישית אחד על אחד : שירות ייחודי זה מוצע על ידינו לעורכי-דין הנדרשים להתמודד עם תיקים בעלי אופי טכני. תביעות נזיקיות בתחום החבויות בעיקר, מחייבות התמקצעות והבנה בנושאים מגוונים – הנדסיים, ארגונומיים, עקרונות ודיני בטיחות, גהות תעסוקתית ועוד. עורכי דין המעוניינים לקבל סיוע בהכנת כתבי הטענות, בחקירת הצד שכנגד ובעריכת הסיכומים מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הדרכה וסיוע צמודים מיועץ מומחה בתחום, מתוך מאגר המומחים הגדול העומד לרשותנו.

דילוג לתוכן